Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Аналіз вихідних умов

Читайте также:
  1. E. Руховий аналізатор.
  2. V. ЕТАП САМОАНАЛІЗУ, ГРУПОВОЇ РЕФЛЕКСІЇ ТА САМОРОЗВИТКУ
  3. Аналіз активно-пасивних операцій ломбардів.
  4. АНАЛІЗ ВАЛЮТНОГО РИНКУ ТА ОПЕРАЦІЙ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ
  5. Аналіз виконання договірних зобов’язань
  6. Аналіз виконання договірних зобов’язань
  7. Аналіз виконання договірних зобов’язань
  8. Аналіз виробництва культури
  9. Аналіз витрат і собівартості продукції рослинництва
  10. Аналіз витрат на виробництво продукції

Перед початком створення і підбору персонального стилю для людини необхідно визначити основні складові її зовнішності і характеру.

Визначити її імідж.

Габітарний імідж

Габарит: вік – 24 роки, вага – 48кг, зріст – 165см, пропорції тіла правильні, за класифікацією Ледо чотирикутний тип фігури. Обличчя трикутної форми, мигдалевидної форми очі, значно виражені скули, ніс у основі тонкий, але значно розширяється до низу. Колорит природній: очі сіро-зеленого кольору, шкіра бліда з рожевим відтінком і жвавим рум`янцем, волосся світло-русяве приблизно 8-9 тон.

Кінетичний імідж

Осанка сутула, урівноважена хода, в розмові емоції в основному проявляються в жестикуляції.

Вербальний імідж

Середній тембр голосу, чітка вимова, достатній словарний запас, виражена інтонація.

Матеріалізований імідж

Характер – мінливий настрій, все в рамках крайностей, що може проявлятись і в зовнішньому вигляді. Любить увагу і хвалу навколишніх, ласа на лестощі. Комунікабельна, вірна, добра людина. Що до роботи – старанна, але не пунктуальна, лінива. Темперамент – холерико-сангвінік. Соціальний статус – розлучена, живе в цивільному шлюбі, дітей не має. Працює продавцем-консультантом у сфері одягу. Любить веселі розваги, малювати, з дитинства схиляється до спортивних танців.

Потреба в зміні стилю для клієнтки виникла внаслідок бажання змін в житті, прагненні чогось нового. В гардеробі дівчини домінує спортивний стиль. Беручи до уваги вище сказаний перелік, нашим головним завданням є створення якомога жіночного, витонченого, делікатного образу.

З попереднього опису ми робимо висновок що за колоритом вона «літо». Та взагалі, якщо глибше розбирати типи колориту, то відмітимо, що чистих літо, весна, осінь або зима майже не існує. Переважно це міжсезоння. В нашому випадку чисте літо. Судячи з цього ми підберемо більш приглушену палітру з можливими яскравими вкрапленнями і елементами. Бажані кольори: чистий білий, рожевий беж, сіро-блакитний, сірий, графітовий, темно- синій, небесно-блакитний, берюзовий, вишневий,фіолетовий.

Трикутна форма обличчя потребує корекції зачіскою та макіяжем.

Що до зачіски, вона має бути об `ємною на потилично-тім`яній зоні; у зв`язку з невеликою густотою короткою, тим самим ми підкреслимо струнку шию, і акцентуємо зону декольте; асиметричною, це візуально зменшить лоб; волосся повинно вільно спадати, мати більш натуральний вигляд, зараз це в тенденції. Для фарбування краще брати приглушену палітру, більш затемнене коріння і світлі кінці задаватимуть глибину, тим самим і густоту. Допустимі яскраві прядки.

Що до макіяжу: необхідна корекція, вимальовуємо візуально в трикутній формі овал, тобіж затемнюємо від правої скроні доверху лоба і під волоссям і ведемо таким же чином до лівої скроні. Шкіра жирна тому виконуємо суху корекцію. Висвітлюємо ділянки під очима і підборіддя. Коректуємо крила носа.

Перед розробкою образу для клієнта необхідно провести попередній опис корекції фігури. Нам потрібно підкреслити тонку талію, вирівняти сутулу осанку. Для цього рекомендується: брителі широкі або тонкі,що далеко розташовані одна від одної до краю плечей, жилети або піджаки строгого крою, горизонтальна полоса, квадратний виріз, на талію слід одягати ремінь, або пов`язку. Не рекомендується: округлий виліз, м`які лінії швів, велика горловина припущена попереду. Щоб ясніше бачити підходящі і не підходящі образи за допомогою спеціальної програми пропоную розглянути підбірку створених стилів для замовника.
Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 104 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав