Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

ВИРОБНИЧА САНІТАРІЯ ТА ГІГІЄНА ПРАЦІ

Читайте также:
  1. Аварією першої категорії, що розслідується у порядку, встановленому законодавством про охорону праці, є аварія, внаслідок якої загинуло _________ і більше осіб.
  2. Автоматизований вибір заходів (АВЗ) з профілактики виробничого травматизму з охорони праці
  3. Адміністративна і дисциплінарна відповідальність медичних працівників
  4. Актуальні проблеми охорони праці в наукових дослідженнях.
  5. Аналіз і оцінка стану охорони праці
  6. Аналіз і оцінка стану охорони праці
  7. Аналіз розумів праці на обраному робочому місці
  8. Аналіз стану охорони праці в господарстві
  9. Аналіз стану охорони праці. Загальна характеристика.
  10. Аналіз стану умов праці

Параметри мікроклімату при опаленні і вентиляції приміщень слід приймати за СанПиН 2.2.4.548-96[8] для забезпечення метеорологічних умов і підтримки чистоти повітря на робочих місцях.

Параметри мікроклімату при кондиціонуванні приміщень слід передбачати для забезпечення нормованої чистоти і метеорологічних умов повітря в межах оптимальних норм за ДСН 3.36.042-99[5] в приміщенні і по ГОСТ 12.1.005-88[9]. Відносна вологість повітря при відсутності спеціальних вимог не нормується.

Теплопостачання будівлі здійснюється від централізованого джерела тепла (від теплових мереж систем теплопостачання населеного пункту).

Кондиціювання повітря здійснюється для забезпечення необхідних параметрів мікроклімату, коли вони не можуть бути забезпечені вентиляцією в теплий період року без застосування штучного охолодження повітря. При кондиціонуванні швидкість руху повітря тримається в межах допустимих норм.

Природну витяжну вентиляцію розрахована на різницю питомих ваг зовнішнього повітря температурою 5°С і внутрішнього повітря температурою для холодного періоду року.

В даному приміщенні приймальний отвір для видалення повітря системами загальнообмінної витяжної вентиляції з верхньої зони приміщення розміщений під стелею не нижче 2м від підлоги до низу отвору – для видалення надлишків теплоти, вологи згідно з СНиП 41-01-2003[10].

У будівлі частина приточного повітря (в обсязі не більше 50% необхідного повітря) подається в коридори. Для нормалізації параметрів повітряного середовища періодично здійснюється провітрювання приміщення і вологе прибирання.

При колірному рішенні даного приміщення відповідно до норм СН 181-70[3] враховано:

- загальний характер робіт;

- ступінь точності робіт;

- санітарно-гігієнічні умови в приміщенні.

В кабінеті присутні елементи декору та кімнатні рослини для створення приємного естетичного вигляду.

Відповідно до ДСанПіН 3.3.2.007 – 98[4] робоче місце з ВДТ розташоване відносно світлового прорізу так, що природне світло падає збоку зліва.

Робочі столи мають простір для ніг висотою не менше як 600мм, в ширину не менше ніж 500мм, глибиною (на рівні колін) не менше як 450мм, на рівні простягнутої ноги – 650мм.

Робочі стільці є підйомно-поворотними, регульованими по висоті, з кутом нахилу сидінь та спинки, поверхні сидінь є плоскими, передні краї є заокругленими. Регулювання по кожному з параметрів здійснюється незалежно, легко і надійно фіксується.

Для збереження здоров'я працюючих, запобігання професійних захворювань і підтримки працездатності передбачені внутрішньозмінні регламентовані перерви для відпочинку відповідно до ДСанПіН 3.3.2.007–98[4].

 




Дата добавления: 2015-02-16; просмотров: 108 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав