Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

В поняття норми і «якості виробів» входять і модна новизна їх, і сучасність матеріалів, і рівень промислового виготовлення.

Читайте также:
  1. I ПОДХОД. Неизмеряемость информации в быту (информация как новизна)
  2. Quot;Поняття особистості визначає людського індивіда як члена суспільства, узагальнює інтегровані в ньому соціально значимі риси" (І. С.Кон).
  3. Банківське право України: поняття , предмет регулювання, джерела і система
  4. В статті 55 Господарського кодексу України визначено поняття суб’єкта господарювання та їх класифікація
  5. Виды освещения нормирование и методы расчета.
  6. Визначення поняття «логістична система» і її основні підсистеми
  7. Високий рівень
  8. Вищий рівень менеджменту
  9. Відношення між поняттями

ВСТУП

Швейна промисловість займає особливе місце в поповненні споживчого ринку товарами народного споживання. В даний час йде активний процес формування нових структур промисловості ринкового типу. Жорсткість умов конкурентної боротьби на ринку товарів і послуг дозволяють успішно існувати і розвиватися підприємствам, здатні в найкоротші терміни виробляти і реалізовувати високоякісну продукцію. Так як бізнес в моді має свої особливості в обмеженому часі,плануванні і підготовці виробництва, гнучкості технологічних процесів, автоматизації взаємодії підрозділів, наявності високоякісного обладнання-всі ці фактори потрібні для успіху сучасного підприємства.

Головне завдання швейної промисловості-задоволення потреби людей в одязі високої якості і різноманітного асортименту. Рішення цієї задачі здійснюється на основі підвищеної ефективності виробництва, прискорення науково - технічного прогресу, вдосконалення праці і виробництва.

У швейній промисловості при виготовленні одягу широко використовуються різноманітні матеріали, які відрізняються за будовою та властивостями. При виборі текстильних матеріалів слід керуватися не тільки характеристикою окремих властивостей, але і використовувати комплексну оцінку, яка дозволяє більш точно визначити поведінку матеріалу в експлуатації і, звичайно, необхідно врахувати всі його особливості при моделюванні, конструюванні і розробці технології виготовлення одягу. Правильний вибір матеріалів значною мірою визначає якість виробу, його зовнішній вигляд, формо-і зносостійкість, трудомісткість виготовлення. Тому особливого значення набуває науково обґрунтований вибір матеріалу для швейного виробу.

Метою даної курсової роботи є розгляд комплексу основних вимог до демісезонному пальто для жінок молодшої та середньої вікових груп, проведення вибору номенклатури показників якості матеріалу верху, формування вимог до матеріалів для зазначеного виробу і обґрунтування вибору конкретних матеріалів шляхом порівняння показників їх властивостей.

Проектуючий виріб повинен відповідати напрямку моди того сезону, в якому воно буде використовуватися, тому один з обов'язкових пунктів роботи - аналіз напрямку моди, пальто буде експлуатуватися не більше 2-3 років.

Не дивлячись на конкуренцію деяких недоброякісних товарів, які імпортуються до нашої країни, ми все ж таки повинні підтримувати вітчизняного виробника, нормам виготовлення та якості.

В поняття норми і «якості виробів» входять і модна новизна їх, і сучасність матеріалів, і рівень промислового виготовлення.
Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 57 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | <== 6 ==> | 7 | 8 | 9 | 10 |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав