Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Управление рекламной кампанией на международном рынке

Читайте также:
  1. Almida FINANCE LTD УПРАВЛЕНИЕ АКТИВАМИ КЛИЕНТОВ СОГЛАШЕНИЕ
  2. I. Территориальное управление Роспотребнадзора
  3. III. Управление системой туризма и туристской деятельности. Государственное регулирование туризма и туристской деятельности в Российской Федерации
  4. LINUX|| Управление памятью в ОС Linux. Карта памяти
  5. Lt;variant>управление различного рода естественными и технологическими процессами
  6. Rome. Но управление все же похуже.
  7. V2:Управление оборотным капиталом предприятия
  8. А есть ВЕРА и управление реальностью тоже интересно. ))) НЕгоже Комуто Нами Управлять!!!
  9. А67. Многие магазины электроники и бытовой техники стали закрываться в связи с насыщением рынка соответствующими товарами. Это характеризует ситуацию на рынке
  10. Автоматическое управление насосным агрегатом

Категорія слухачів: курсанти юридичного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби.

Навчальна мета: розширити, поглибити і закріпити систему науково обґрунтованих знань та вмінь щодо критеріїв класифікації засуджених до позбавлення волі та порядку їх розподілу по установам відбування покарань.

Виховна мета: сприяти розвитку у курсантів наукового світогляду і спрямованості на творчу активність, усвідомлення мотивів навчання, пізнавального інтересу до юридичної професії та формування морально-естетичних якостей юриста-професіонала.

Розвивальна мета: розвити у курсантів інтелектуальні здібності до осмислення, формування навичок системного аналізу кримінально-виконавчого законодавства України та використання у практичній роботі та науковій діяльності.

Навчальний час: 4 години.

Навчальне обладнання, ТЗН: електронні презентації.

Наочні засоби:

Міжпредметні та міждисциплінарні зв’язки: теорія держави та права, конституційне право, адміністративне право, кримінальне право, кримінальний процес, політологія, кримінологія, пенітенціарна політика та пенітенціарна система України оперативно-розшукова діяльність.

Навчальні питання:

1. Класифікація засуджених до позбавлення волі

2. Розподіл засуджених за видами установ виконання покарань

Література:

1. Конституцiя України. Прийнята на 5-й сесiї Верховної Ради України 28 червня 1996 р.

2. Кримінально-виконавчий кодекс України: Прийн. 11 липня 2003 р. №1129-ІУ. Офіц. видання зі змін. та доп. станом на 20.12.2013 р

3. Кримiнальний кодекс України. – К.: Юрінком Інтер, 2001.

4. Кримiнально-процесуальний кодекс України. – К.,2013.

5. Стручков Н.А., Брызгалов В.Н. Классификация осужденных к лишению свободы и определение им вида исправительно-трудовой колонии. – К., 1967.

6. Уголовно-исполнительное право России. Учебник / Под ред. А.И. Зубкова. – М.: Издательская группа ИНФРА-М-НОРМА, 1997. – 614 с.

7. Уголовно-исполнительное право России: Учебник / Под ред. В.И. Селиверстова. – М., 2001.

8. Уголовно-исполнительное право. Учебник / Под ред. проф. И.В. Шмарова. – М.: Новый Юрист, 1998. – 368 с.

9. Кримінально-виконавче право: Підручник / Під заг. ред. О.М. Джужи.-К.: Атіка, 2010.

10. «Про затвердження Інструкції про роботу відділів (груп, секторів, старших інспекторів) контролю за виконанням судових рішень установ виконання покарань та слідчих ізоляторів» наказ Міністерства юстиції України від 8 червня 2012 №847/5.

11. «Про затвердження Інструкції про порядок розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі, Положення про Регіональну комісію з питань розподілу, направлення та переведення осіб, засуджених до позбавлення волі, Положення про Апеляційну комісію Державної пенітенціарної служби України з питань розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі» наказ Міністерства юстиції України від 8 лютого 2012 №222/5.

Методичні поради з викладання теми:

Готуючись до практичного заняття, курсант повинен проаналізувати свій конспект лекції, рекомендовані літературні та нормативні джерела до теми, скласти робочий запис відпрацьованого матеріалу і використати його при вирішенні практичних завдань.

По першому питанню визначити та розкрити поняття і критерії класифікації засуджених: фізіологічні критерії, юридичні критерії, педагогічні критерії, психологічні критерії. Вимоги роздільного тримання засуджених до позбавлення волі в установах виконання покарань. Відбування засудженим всього строку покарання в одній виправній чи виховній колонії.

По другому питанню – з’ясувати порядок визначення виду колонії де засуджені до позбавлення волі відбувають покарання. Підстави та місце розподілу засуджених до установ виконання покарань. Розкрити діяльність Регіональних комісій з питань розподілу, направлення та переведення осіб, засуджених до позбавлення волі, їх склад та порядок роботи. Вміти визначити категорії засуджених, які підлягають направленню в виправні колонії різних рівнів безпеки та виховні колонії. Категорії осіб, які направляються до установ виконання покарань за індивідуальними нарядами, персональними нарядами та без нарядів. Проаналізувати завдання, склад та порядок організації роботи Апеляційної комісії з питань розподілу, направлення та переведення осіб, засуджених до позбавлення волі.Порядок подання скарг і заяв.

План проведення практичного заняття 1 (2 год.):

Завдання 1.

Визначте юридичні критерії класифікації засуджених до позбавлення волі та їх значення при розподілі засуджених в установи виконання покарань та під час виконання покарань.

 

Завдання 2.

Визначте фізіологічні критерії класифікації засуджених до позбавлення волі та їх значення при розподілі засуджених в установи виконання покарань та під час виконання покарань.

 

Завдання 3.

Визначте педагогічні критерії класифікації засуджених до позбавлення волі та їх значення при розподілі засуджених в установи виконання покарань та під час виконання покарань.

 

Завдання 4.

Визначте психологічні критерії класифікації засуджених до позбавлення волі та їх значення при розподілі засуджених в установи виконання покарань та під час виконання покарань.

 

Завдання 5.

Визначте підстави та порядок розподілу засуджених до позбавлення волі в установи виконання покарань. Назвіть усі нормативно-правові акти, що регламентують цей процес.

 

Завдання 6.

Визначте склад та завдання Регіональної комісії з питань розподілу, направлення та переведення осіб, засуджених до позбавлення волі.

 

Завдання 7.

Кротов П.О. засуджений за ст. 309 ч. 2 КК України до 3 років позбавлення волі.

Визначте в яку виправну колонію має бути направлений засуджений для відбування покарання.

 

 

План проведення практичного заняття 2 (2 год.):

Задача 1.

Засудженому до позбавлення волі Пономаренко Н.В. було визначено судом покарання у виді позбавлення волі строком 8 років за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху із спричиненням смерті потерпілого).

Визначте, в яку виправну колонію і його рівня безпеки має бути розподілений і направлений цей засуджений згідно з чинним законодавством.

Задача 2.

Комісія з розподілу і направленню засуджених направила у виправну колонію максимального рівня безпеки засудженого Конопльова О.М. із СІЗО, якому суд визначив покарання у виді 12 років позбавлення волі за вчинення особливо тяжкого злочину (умисне вбивство заручника) раніше відбував покарання за тяжкі тілесні ушкодження. На протязі доби після рішення комісії вказаний засуджений звернувся зі скаргою до Апеляційної комісії з приводу неправомірного, на його думку, рішення, маючи намір змінити його і просив перевести його до колонії середнього рівня безпеки.

Надайте обґрунтовану на законодавчих актах відповідь щодо вирішення ситуації. Які відповідь з цього приводу повинна зробити апеляційна комісія.

Задача 3.

Засуджений Кротов М.І. звернувся зі скаргою до Апеляційної комісії з приводу, на його думку, незаконного переведення його з виправної колонії середнього рівня безпеки до колонії максимального рівня безпеки за злісні порушення, останнім, режиму тримання. При цьому посилався на неможливість такого заходу відносно нього, тому що ст.93 КВК України передбачає, що засуджений повинен відбувати увесь строк покарання в одній виправній колонії і що адміністрація не мала права порушувати цей закон.

Вирішіть ситуацію по суті і надайте аргументовану законом відповідь.

Задача 4.

Від засудженого Омельчука С.П. на ім’я голови ДПтС надійшла заява з приводу його клопотання залишитися у виховній колонії для неповнолітніх, незважаючи не те, що йому виповнилося 18 років. Останньому було повідомлено адміністрацією установи, що його мають перевести для подальшого відбування покарання до виправної колонії, де тримаються дорослі засуджені.

Поясність законний порядок вирішення цього питання, а також можливі варіанти прийняття рішення з приводу звернення засудженого.

Задача 5.

Засуджений Матвієнко О.М. проходив по одній кримінальній справі і за одним вироком суду з засудженим Прохоровим М.І. звернувся, на його погляд, неправомірне рішення комісії з розподілу і направленню засуджених відносно того, що не зважаючи на те, що він проживає в Київській області (в той час, як Прхоров М.І. залишився в даному регіоні), а його направили до виправної колонії Вінницької області.

Дайте ґрунтовну відповідь, які категорії засуджених і за якими нарядами мають бути направлені у відповідні колонії. І чи мала право комісія направити цього засудженого в колонію іншої області.

Задача 6.

Громадянин України Бойко В.В., який вчинив особливі тяжкий злочин і за вироком суду був засуджений по одній справі з іноземцем Макумба до такої ж міри покарання, в період роботи регіональної комісії по розподілу засуджених звернувся із заявою до голови комісії з клопотанням про те, щоб регіональна комісія залишила його і іноземця Макумбу в одній із виправних колоній Вінницької області, оскільки у нього на Вінниччині проживають родичі, а з іноземцем він також бажає знаходитись разом.

Назвіть юридичні підстави розподілу вказаної категорії засуджених, в чиїй компетенції знаходиться вирішення цього питання, означте процедуру і умови (за якими нарядами) повинні етапуватися дані особи з СІЗО до виправних колоній.

Дайте кваліфіковану відповідь на заяву засудженого Бойко В.В.

Задача 7.

Засуджений за вчинення вперше тяжкого умисного злочину строком до 10 років Мельник С.В. до ув’язнення працював в органах внутрішніх справ у Київській області. Звернувся до голови регіональної комісії із заявою, просив не направляти його до виправної колонії іншої області, а відправити його до Кагарлицької виправної колонії ДПтС в м. Києві та Київській області, оскільки у нього на Київщині усі родинні зв’язки і родичам ліпше його відвідувати на побаченнях.

Визначить у відповідності з нормативно-правовими актами конкретне місце перебування Мельника С.В. в якій виправній колонії він повинен утримуватися (за відповідними нарядами, чи без нарядів?). Одночасно надайте роз’яснення щодо правих підстав і порядку направлення засуджених в Кагарлицьку виправну колонію.

Завдання для самостійного вивчення (3 год.):

1.Вимоги щодо роздільного тримання різних категорій засуджених, що містяться в міжнародних нормативно-правових актах.

2. Реалізація принципу індивідуалізації та диференціації покарання на стадії розподілу засуджених до установ виконання покарань.

3. Значення класифікації засуджених для досягнення цілей покарання.

Доцент кафедри

кримінально-виконавчого права

кандидат юридичних наук

майор внутрішньої служби В.А.Кирилюк

Управление рекламной кампанией на международном рынке




Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 88 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.011 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав