Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Приблизні теми контрольних робіт

Читайте также:
  1. Аналітична хімія з технікою лабораторних робіт
  2. Аналітична хімія з технікою лабораторних робіт
  3. Аналітична хімія з технікою лабораторних робіт
  4. Безпека праці при виконанні основних видів робіт
  5. Безробіття та зайнятість
  6. Безробіття та його види
  7. Безробіття як форма прояву макроекономічної нестабільності
  8. Безробіття, його показники і види.
  9. Безробіття: сутність, види та соціально-економічні наслідки. Закон Оукена.
  10. В останні роки активізувалося міжнародне співробітництво Ук­раїни у кримінально-виконавчій сфері, про що йшла мова в першому питанні лекції.

1. Значення творчості Тараса Григоровича Шевченка для розвитку українського мистецтва.

2. Харківська пейзажна школа (на прикладі творів з експозиції ХХМ).

3. Український модерн в архітектурному обліку міст Лівобережжя.

4. Проблема національного стилю в українському мистецтві ХХ ст.

5. Український авангард в світовому контексті.

6. Мистецтво соцреалізму: сучасний погляд.

7. Тематична картина в творчості художників Харкова 1960-х – 80-х р.

8. Абстракціонізм в українському мистецтві ХХ століття.

9. Постать Василя Єрмилова в українському мистецтві ХХ ст.

10. Особливості розвитку мистецтва на сучасному етапі (на прикладі сучасного мистецтва Харкова).

Вибір теми здійснюється студентом з урахуванням його наукових інтересів. Студенту надається право корегування тему роботи (з обов‘язковою аргументацією). В цьому випадку остаточне затвердження теми контрольної роботи здійснюється керівником контрольної роботи.

Контрольна робота передбачає вільний вибір стилю тексту (науковий реферат, аналітичний огляд, доповідь, есе, стаття), що дозволяє студенту бути вільними у принципі побудови роботи, виборі ілюстративного матеріалу та ключових концепцій. Проте слід пам‘ятати, що для позитивного результату студент має зробити не учнівський реферат на задану тему, а відносно самостійний текст з власними висновками та судженнями. Обов’язковою умовою є аналіз декількох мистецьких пам’яток, чому слід приділити не менше, ніж одну четверть обсягу контрольної роботи

Починати роботу над контрольною роботою слід із визначенням змістовних особливостей теми. На даному етапі роботи бажаним є попереднє ознайомлення з обраною літературою та навчальними виданнями задля визначення основного кола проблем, після чого розробляється структура роботи, яка нотується у вигляді розгорнутого плану основної частини. План має містити від трьох до п’яти пунктів, які семантично відтворюють зміст визначених студентом проблем, що в свою чергу можуть передбачати підпункти. Крім того, в плані мають бути відображеними усі інші структурні частини контрольної роботи, а саме – вступ, висновки, список використаних джерел та, за наявності, додатки. Розроблений студентом план за суттю є змістом роботи, який розташовується одразу після титульного аркуша.

Роботу над текстом основної частини слід розпочати з ознайомлення та вивчення масиву літератури, яка виступає інформативною основою контрольної роботи, а також складання додатків (ілюстративного ряду). В подальшій роботі над темою поступово складається список використаних джерел (з розрахунку одне видання на одну сторінку основного тексту, тобто загалом має бути не менше семи позицій) та список ілюстрацій (якщо їх більше трьох). При написанні контрольної роботи дозволяється використання інформації з навчальних чи профільних сайтів Інтернету, які обов’язково слід внести до списку використаних джерел, вписавши їх до загального алфавітного ряду (кожен з них повинен бути описаний за назвою ресурсу або документу).

Робота над текстом контрольної роботи розпочинається з написання вступу, де визначається основне коло проблем. В тексті основної частині контрольної роботи подається матеріал, що пов‘язаний не стільки з оглядом мистецьких подій, як з їх аналізом, з обумовленням їх зв’язків із загальним рухом європейської та вітчизняної культури. При цьому слід пам‘ятати, що не менше третини основного тексту контрольної роботи мають складати безпосередні звернення до джерел – мистецьких пам‘яток (які в свою чергу відбиваються в ілюстративному додатку). Текст роботи обов‘язково має містити посилання на відповідну літературу. Відсутність посилань в тексті контрольної сприймається при перевірці як відвертий плагіат, що тягне за собою відповідні наслідки (див. наведені нижче критерії оцінювання). Наведення в тексті власної точки погляду на означену проблему має бути достатньо аргументованим.

Висновки, як обов‘язкова частина контрольної роботи, повинні відбивати її основні положення. Працюючи над ними слід пам‘ятати, що це – чи не сама вагома частина контрольної роботи. Скупість висновків також доводить низький рівень опанування матеріалом. Не достатнім зануренням в обрану (чи заявлену) тему.

Контрольні роботи готуються протягом семестру і становлять частину самостійної роботи студента. Вчасно виконану контрольну робота слід подати на кафедру не пізніше заздалегідь встановленого терміну (не пізніш ніж за два навчальні тижні до означеної дати підсумкового контролю знань).За необхідності, її обговорення має проходити на відповідному семінарському занятті (або безпосередньо на заліковому тижні).

 

 




Дата добавления: 2015-01-05; просмотров: 118 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав