Большое значение в обеспечении цехов материалами имеет рациональная организация доставки материальных ресурсов к месту их производственного потребления. Завоз материалов может осуществляться двумя методами: централизованным (активным) и децентрализованным (пассивным).
При централизованном методе доставки склады отдела снабжения по заранее разработанному графику сами доставляют материалы в цехи в необходимом количестве. Данное обеспечение производства материалами улучшает работу отдела МТС, отвечающего за своевременное, бесперебойное и комплектное снабжение. Централизованная доставка материалов позволяет применять прогрессивные технологические процессы на складских операциях, повышать эффективность использования транспортных средств, производительность труда грузчиков, способствует механизации транспортно-складских работ.
Разновидностью централизованной системы снабжения является транзитная подача материалов, при которой поступающие материальные ресурсы завозятся непосредственно в цехи, минуя склады отдела снабжения. Эта форма доставки может применяться только в том случае, если материалы готовы к производственному потреблению и поступают в больших количествах.
Доставка материалов в цехи при централизованной системе может осуществляться по различным схемам: маятниковой, лучевой, кольцевой, зонно-кольцевой.
При маятниковой и лучевой схемах транспортные связи организуются между складом и цехом, причем рейс в одну сторону (цех) совершается с грузом, а в другую – порожняком (либо с освободившейся тарой). При использовании кольцевой схемы доставки материалов за один рейс обслуживается несколько цехов-потребителей, находящихся в зоне этого кольца. В том случае, если количество потребителей велико и их невозможно обслужить за один кольцевой рейс, применяется схема зонно-кольцевых рейсов. Одновременно с выбором доставки материалов в цехи определяется потребное количество транспортных средств с учетом следующих показателей: количества перевозимых за смену материалов, времени пробега транспортного средства, времени на погрузочно-разгрузочные операции, возможные задержки в пути, грузоподъемности транспортного средства и коэффициента ее использования.
При децентрализованном методе каждый цех, участок самостоятельно организуют доставку материалов со склада, т.е. заказывают транспорт в транспортной службе предприятия, своими силами и средствами осуществляют погрузочно-разгрузочные и транспортные операции. При этом способе транспортные средства и рабочая сила используются неравномерно, т.к. склады не могут заблаговременно подготовить материалы к отпуску. Необходимость его применения определяется характером потребляемых материальных ресурсов, изменением условий производства и технологического процесса, оперативным решением вопросов о количестве, номенклатуре и сроках потребления материалов. Использование децентрализованного метода приводит к росту парка транспортных средств, ухудшению эффективности его использования, хотя на практике гарантирует поступление необходимого в цех количества материалов и в нужные сроки. Децентрализованный метод используется при доставке многих вспомогательных материалов, для которых трудно установить заранее сроки потребления.
Характеристика асортименту та вибір моделі виробу
Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
КР.ПП.П.13. ПЗ
Розроб.
Сасин О.М.
Перевір.
Матвійчук С.С сПСССС.С С.С
Н. Контр.
Затверд.
Обґрунтування та вибір матеріалів для виготовлення плаща підліткового для дівчат
Літ.
Акрушів
МДУ гр. КТШВ-31
Мода швидко і точно реагує на усі події в житті суспільства. Під модою слід розуміти недовгий час деяких смаків, в якій-небуть сфері життя і культури. Модно та стильно- саме так мріють сьогодні одягатись.
На даному етапі роботи, враховуючи стильове вирішення та тенденції моди, проводиться вибір конструкторсько-технологічного вирішення моделі, а саме плаща підліткового для дівчинки. У цей віковий період відбувається інтенсивне формування фігури, дівчата стають більш жіночними і виявляється бажання виглядати більш дорослими, вибирати модний одяг, виділятися із загальної маси задапомогою свого зовнішнього вигляду. Тому зовнішній вигляд виробу є визначальним чинником у виборі одягу дівчинкою підлітком.
Плащ - це верхній виріб, призначений для захисту тіла людини від несприятливого впливу кліматичного середовища (дощу, вітру, холоду тощо). Матеріали з яких виготовляють плащі різноманітні. Даний виріб є повсякденним,відноситься до класу побутового одягу, і виконує як утилітарні, так і інформаційно-естетичні функції.
Вибір модного плаща для дівчинки підлітка можна зупинити як на моделі в спортивному стилі, так і віддати перевагу більш жіночночному фасону з присборенними манжетами і рукавами. Однак найбільш популярними є плащі світлих тонів. За рахунок короткого плаща можна візуально подовжити свої ноги і візуально додати трохи росту. Як і раніше на піку моди залишається плащ з відкладеним коміром. Що стосується довжини, то у більшості класичних моделей -приталений, підкреслений поясом силует до коліна. Молодим струнким дівчатам краще віддавати
перевагу укороченим моделям. Оптимальний варіант – довжина трохи вище коліна. Оскільки в моді
Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
КР.ПП.П.13. ПЗ
робиться наголос на різні деталі, такі як пати, зборки, кишені, особливо з клапанами, листочками, різноманітні вставки та канти тощо…Наявність цих деталей додає одягу оригінальності та гарного естетичного вигляду. Також в моді панує використання найрізноманітніших аксесуарів, які гармонійно поєднуються з одягом, його кольорами, фактурою та силуетними лініями. Розроблений плащ дає змогу підібрати велику кількість аксесуарів та дозволяє використовувати взуття різного роду. Плащ завоюввав визнання потенційних покупців своєю зручністю та функціональністю. Він зустрічається у кожному гардеробі сучасного підлітка. За допомогою різних стильових вирішень, фурнітури він дає можливість людині самовиражатися, виділятись з поміж інших.
Отже, на даному етапі роботи було здійснено вибір моделі виробу, а саме плаща підліткового для дівчини віком 14-17 років. Відноситься до верхнього демісезонного одягу. Може виступати в ролі повсякденного одягу, який можна носити протягом усього дня. Зображення зовнішнього виду та опис вибраної моделі плаща представлено на рис. 1.1
Рисунок 1.1 – Загальний вид плаща підліткового для дівчинки
Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
КР.ПП.П.13. ПЗ
Опис художньо-технічного оформлення плаща підліткового для дівчинки
Плащ підлітковий для дівчат, повсякденний з плащової тканини.
Плащ напівприлеглого силуету розширений до низу, довжиною
вище лінії колін, з центральною застібкою на 4 прорізні петлі та 4 гудзики.
Пілочка з рельєфними швами, від плечового шва, на рівні талії
знаходяться 4 хлястики, дві бокові прорізні під кутом кишені з листочкою.
Спинка з рельєфними швами від плечового шва. На рівні талії знаходяться 4 хлястики.
Рукав прямий двох шовний довгий з ліктьовим швом, та пряжкою і регулятором ширини по низу.
Комір відкладний з гострими кутиками.
По талії ширина виробу регулюється поясом з пряжкою.
Плащ рекомендується для зростів: 158-164-170, розмірів: 80-84-88, I та II повнотної групи.
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.012 сек.)
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав