Читайте также: |
|
Маючи більш міжнародний характер своєї аудиторії, тематика журналу також стала більш інтернаціональною. До 2002 року трьома його найбільш відомими матеріалами були: про вплив глобалізації, використання та зловживання американської влади у всьому світі, і характер ісламу. У міру розвитку журнал, теми також розширбвались: від політики до зміни клімату, від регулювання світових ринків до майбутнього полікультурного впливу міграції.
Журнал також взяв у редакцію співробітників і поза Великобританєю. У виборці зі 134 статей, опублікованих у січні-липні 2008 року, автори прийшли з 33 країн на п'яти континентах. Навіть задовго до цього, автори були створені, здавалося б, з різних верств суспільства, переконань і соціальних мережах (в тому числі різних секторів громадянського суспільства). Міністри закордонних справ і активісти третього світу, відомі автори (як Джон Ле Карре) і невідомі журналісти, бізнесмени й організатори профспілок, державні посадові особи та поети, бухгалтери й художники зіткнулися на цих сторінках. Автори також писали від консервативних, ліберальних, соціалістичних, зелених і феміністських партій. Ці різноманітні внески досяг розгалуження аудиторії. У середині 2006 року по 2008 рік, відвідувачі сайту openDemocracy прийшли з 229 країн і територій, в межах від Албанії до Еквадору.
Актуальна журналістика мала тенденцію бути тлумаченою, і оформлювалась з точки зору більш широкого контексту, а не записів дискретних подій в традиціях звичайної звітності. Поряд з цими нитки аналітичної дискусії та інтерпретації були в статтіях з почуттям солідарності, наприклад, до жінок, які працюють в Азії або мігрантів в епічній подорожі з Бурунді. Ці заклики до солідарності, засновані на емпатії були доповнені тими, що базувались на близькості, характерні для двох перших статей, вихваляючих любов до сусідів і в Великобританії і в Чехії. Коротше кажучи, електронний журнал, здавалося, допомагав людям різних національностей та думок зібратися разом, щоб обговорити питання, що представляють спільний інтерес, і зрозуміти, що це краще вияснити в дискусії, і в той же час сприявна емоційному рівні на взаємне розуміння і відчуття єднання.
Таким чином, принаймні на перший погляд здавалось, що кращий, більш освічений світ будуєтьсяза допомогою Інтернет. У красномовних словах самого журналу: "Ми прагнемо до того, що маргінальні погляди і голоси були почуті. Ми вважаємо, що розуміння географічних кордонів є життєво важливим для запобігання несправедливості«можна було побачити це.
Дата добавления: 2015-02-22; просмотров: 73 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |