Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Висновки

Читайте также:
  1. Висновки
  2. ВИСНОВКИ
  3. Висновки
  4. ВИСНОВКИ
  5. ВИСНОВКИ
  6. Висновки
  7. ВИСНОВКИ ДО 5 РОЗДІЛУ
  8. Висновки за матеріалами аналізу санітарних умов.
  9. Висновки.

Доступність інформації створює кращі можливості для перевірки матеріалу, пошуку альтернативних джерел і підвищення надійності, незалежністі, а, отже, демократичної і культурної значимості газет. Водночас, форсування зведеннях новин та необхідності розміщення в мережі впливає безпосередньо на якість матеріалу. Здавалося б, виходячи з цього, Інтернет фактично звужує перспективи багатьох журналістів.

Інформація, яка знаходиться у відкритому доступі в Інтернет в даний час майже не проходить жодної перевірки. Журналісти, які нею користуються, просто змінюючи порядок слів, чи копіюючи цілий текст, не переглядають інформацію, а просто намаються «влучити» політику власної газети.

У деяких газетах, поєднання скорочення персоналу і прискореного регламенту означає, що тільки журналісти з найвищим рівнем особистої автономії, будуть регулярно дзвонити різним людям, щоб перевірити інформацію, або зондувати альтернативні думки та протиріччя. Найменш досвідчені журналісти в деяких організаціяхмайже не виходять з офісу, що ускладнює для них міжособистісний контакт, на якому засновані всі оригінальні розповіді. До того ж це шкодить іх професійному розвитку.

Звуження відносин між журналістами та аудиторією є неминучим наслідком використання Інтернет, і шастаби цього явища залежать від виду організації, журналістів, які там працюють, та їх місця в організаційній ієрархії. Деякі журналісти користуються швидким доступом до рутинної інформації, щоб працювати над новими історіями. Проте зусилля для цього потрібні непропорційні.

Газети, які занадто охоче вірять у швидкість онлайн-новин знаходяться в реальній небезпеці підриву індивідуальності своїх «брендів». Зростаюча схильність до "пожирння" копій з інших газет, веде до більшої гомогенізації змісту новин. Якщо комерційної причини виробляти ексклюзивний матеріал більше не існує, то існує менше стимулів інвестувати в оригінальні ідеї. Але якщо новини все частіше запозичуються, то і постійно буде скорочуватись об'єм оригінального матеріалу, тому існує реальна небезпека пошкодження самого матеріалу, на якому грунтується комерційне виробництво новин. Ми змушені зробити висновок, що загальний ефект від Інтернет для журналістики є забезпечення зменшування спектру тих же самих старих джерел, хоча і в новихвідкриттях.

Глава 6. Ліберальні мрії та Інтернет

Вступ

Міжнародна громадська сфера в даний час регулярно заявляє про своє існування. Вона інвестується майже з таким же почуттям реальності, як і Світова організація торгівлі та Міжнародний кримінальний суд. Це все нібито є невід'ємною частиною нового глобального способу правління. Під «міжнародною громадською сферою» більшість критичних теоретиків мають на увазі більше, ніж просто синонім міжнародного громадянського суспільства, в якому організовані групи прагнуть впливати на громадськість на транснаціональній основі. Це щось більш свіже, а також менш узгоджене: об'єднуючи окремих громадян і неформальні мережі через взаємопов'язані глобальні мережі зв'язку загального користування та діалогу. Це веде, на їх думку, до створення нової популярної сили у вигляді міжнародної громадської думки, що впливає як на державні, так і приватні структури влади.

Міжнародна громадська сфера народжуються в результаті декількох глобалізаційних впливів, в тому числі зростання міжнародних громадських рухів, розширення глобальних ринків, збільшенням міграції та іноземного туризму, розвиток глобального управління, і революції в галузі зв'язку. Ця остання розробк веде до зближення всього світу, більш ефективного міжнародного спілкування та порозуміння. Супутникові передачі, глобальні телекомунікаційні мережі і дешеві авіаперевезення, затверджується, скоротили як відстань, так і час; міжнародні інформаційні агентства узагальнили новини на різних континентах; глобальна інтеграція ЗМІ збільшила споживання тієї ж інформації; активізація Інтернет сприяла інтерактивному діалогу між народами.

Коротше кажучи, міжнародна публічна сфера широко проголошує своє існування. Вона називається продуктом глобальних тенденцій, особливо в галузі зв'язку. І це приносить на світ потужний виборчий округ світової громадськості.




Дата добавления: 2015-02-22; просмотров: 77 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав