Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Введення

Читайте также:
  1. Введення
  2. Введення.
  3. Етап підготовки до введення задач даного виду
  4. Техніка введення вакцини БЦЖ

Розробка проблем наукового управління, що розгорнулася на початку XX століття і зосередила свою увагу на діяльності та спеціалізації керівника, зіткнулася з необхідністю аналізу побудови і створення принципів функціонування організації в цілому. Відповіддю на цю потребу практики стали роботи Анрі Файоля, який запропонував ряд організаційних принципів, необхідних для ефективного управління компанією.

Анрі Файоль майже все своє свідоме життя пропрацював у французькій компанії з переробки вугілля та залізної руди, спочатку на посаді інженера, а потім у головному управлінні.

Успіх керованої ним компанії Файоль пов'язував з послідовним і систематичним застосуванням в управлінні ряду простих, але важливих принципів. Файоль вперше запропонував розглядати власне управлінську діяльність як самостійний об'єкт дослідження. Він виділив п'ять основних елементів, з яких, на його думку, складаються функції адміністрації: прогнозування, планування, організація, координування і контроль.

У Файоля адміністрування утворює лише одну з шести функцій управління і за ступенем важливості стоїть після п'яти інших видів діяльності - технічної, комерційної, фінансової, страхової та облікової.

Файоль першим відмовився від погляду на управління як "виняткову привілей" вищого керівництва. Він стверджував, що адміністративні функції існують на будь-якому рівні організації і їх виконують до певної міри навіть робітники. Тому чим вище рівень організаційної ієрархії, тим вище адміністративна відповідальність, і навпаки. Функції - обов'язкові елементи управлінського процесу. Випадання одного з таких елементів веде до порушення всієї технології управління. Тоді як принципи втілюють суб'єктивний досвід керівника, тому можуть заміняться і доповнюватися.

Файоль досяг популярності завдяки своїм ідеям, які, однак, були прийняті надто пізно. Лише в 1916 було опубліковано працю Файоля "Основні риси промислової адміністрації - передбачення, організація, розпорядництво, координування, контроль". Ця праця - основний внесок Файоля в науку про управління.

Саме Анрі Файоль поєднав ідеї функціональної адміністрації Тейлора і старий принцип єдиноначальності, в результаті чого отримав нову схему управління, яка і лягла потім в основу сучасної теорії організації. Файоля називають батьком сучасної теорії менеджменту за те, що він був першим, хто піднявся над рівнем заводського цеху, узагальнив принципи і мистецтво управління адміністрації в цілому. На думку американських істориків менеджменту, Файоль є найбільш значною фігурою в науці управління першої половини XX ст. З його ім'ям головним чином пов'язане виникнення класичної (адміністративної) школи.

 


Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 4 | Нарушение авторских прав

1 | <== 2 ==> | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2020 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав