Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Тема: Пухлини органів сечовивідної системи, простати та яєчка, пухлини нирок.

Читайте также:
  1. I Тема: Структурно-смысловые особенности описания
  2. АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ СТАТУС ІНШИХ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  3. Адміністративно-правовий статус Кабінету Міністрів України у системі органів державної влади та його завдання.
  4. Адміністративно-правовий статус місцевих органів виконавчої влади
  5. Адміністративно-правовий статус місцевих органів виконавчої влади
  6. Адміністративно-правовий статус центральних органів виконав­чої влади
  7. Адміністративно-правовий статус центральних органів виконав­чої влади
  8. Антиконкурентні дії органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю.
  9. Вибори- це встановлена законодавством процедура формування органів державної влади та органів місцевого самоврядування безпосередньо виборцями шляхом голосування.
  10. Г) органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на підставі договорів з власниками земельних ділянок.

1. Укажите правовые основы организации системы органов государственной власти в субъектах РФ

 

 

2. Перечислите обязательные элементы системы органов государственной власти субъектов РФ:

 

 

2.1 Перечислите органы государственной власти Самарской области:

 

 

3. Укажите статус, порядок формирования, срок полномочий законодательного (представительного) органа государственной власти субъекта РФ:

 

3.1 Укажите статус, порядок формирования, срок полномочий Самарской Губернской Думы:

 

4. В соответствии со ст. 5 федерального закона от 06.10.1999 № 184-ФЗ перечислите основные полномочия законодательного (представительного) органа государственной власти субъекта РФ:

 

5. Укажите субъектов законодательной инициативы в Самарской области (кто наделен правом вносить законопроекты в Самарскую Губернскую Думу):

 

 

6.Укажите случаи и процедуру досрочного прекращения полномочий законодательного (представительного) органа государственной власти субъекта РФ (в том числе Самарской Губернской Думы):

 

7. Укажите в каком порядке наделяется полномочиями высшее должностное лицо государственной власти субъекта РФ:

 

7.1. Каков порядок назначения Губернатора Самарской области и в соответствии с каким правовым актом?

 

 

8.Укажите полномочия высшего должностного лица субъекта РФ:

 

9. Укажите случаи и порядок выдвижения инициативы досрочного прекращения полномочий высшего должностного лица субъекта РФ:

 

 

10. Укажите в каком порядке утверждается структура исполнительных органов государственной власти субъекта РФ:

 

 

10.1 Какова структура системы органов исполнительной власти Самарской области:

 

11. Укажите в каких случаях назначается временно исполняющий обязанности высшего должностного лица субъекта РФ:

 

 

12. Укажите наименование, срок полномочий и порядок формирования высшего исполнительного органа Самарской области:

 

13. Укажите полномочия высшего исполнительного органа Самарской области:

 

14. В соответствии со статьей 26.3.2. федерального закона от 6 октября 1999 г. укажите в каком порядке осуществляется оценка эффективности деятельности органов исполнительной власти субъекта РФ

 

Лекція№ 9

Тема: Пухлини органів сечовивідної системи, простати та яєчка, пухлини нирок.

 

Пухлини нирки у дорослих складають 2 — 3% всіх злоякiсних новоутворень. Рак нирки (РН) був вперше детально описаний у 1883 р.; в подальшому, завдяки зовнішній схожості пухлини з тканиною надниркових залоз. На цей час використовується термін “нирковоклiтинний рак”, на його частку припадає до 90% у структурі всіх новоутворень цього органу.

Чоловіки хворіють у 2 рази частіше, ніж жінки; пік захворюваності припадає на вік 40— 60 років. Захворюваність РН збільшується з півдня на пiвнiч та із сходу на захід i в скандинавських країнах i у Пiвнiчнiй Америцi в 5 — б разів вище, ніж у країнах Азії та Африки. Факторами ризику розвитку РН є надлишкова маса тіла, паління, тривале вживання естрогенів у чоловiкiв, контакт з азбестом, робота у шкіряному виробництві, тривалий гемодiалiз. Захворюваність на РН в Україні у 2005 роцi дорівнювала 9,8 на 100 тис. населення. Широке впровадження в практику сучасних методів діагностики, в першу чергу ультразвукової, комп’ютерної томографії дозволяє діагностувати ранні, такі, що клінічно ще не проявляються, пухлини нирки. Клiнiчна картина. Клiнiчнi прояви РН досить рiзноманiтнi. Видiляють ренальнi та екстраренальнi симптоми. Класична трiада ренальних симптомiв РН — гематурiя, пухлина, що пальпується i бiль — зустрiчасться у 10% хворих i свiдчить про занедбаний процес — бiля половини цих хворих на момент дiагностики мають вiддаленi метастази. Найчастiше спостерiгаються один або два симптоми з трiади.

Одним з найбiльш частих симптомiв є гематурiя, яка спостерiгасться у 50 — 60% хворих, причому у половини з них цей симптом є першою ознакою хвороби. Гематурiя завжди тотальна, виникає раптово, на фонi повного здоров’я, часто не супроводжується болем. Поява гострого болю пiсля iнтенсивної гематурiї характерна для пухлинного враження нирок i пов’язана з обтурацiєю сечоводу згортками кровi. При непухлинних захворюваннях, якi також супроводжуються гематурiєю (сечокам’яна хвороба, гiдронефрос), бiль звичайно передує гематурiї. Ще одна характерна особливiсть гематурiї при РН — iнтермiтуючий характер, з тенденцiєю до скорочення iнтервалiв мiж повторними кровотечами. Суворої залежностi мiж розмiрами пухлини i iнтенсивнiстю гематурiї немає. Слiд пам’ятати, що пухлина невеликих розмiрiв може бути джерелом масивної гематурiї. Другим за частотою симптомом є бiль у попереку, який зустрiчається у 50% хворих. Характер болю може бути досить рiзноманiтним, причому виникнення тупого iнтенсивного болю радикулярного характеру є несприятливою прогностичною ознакою. Пухлина, що пальпується визначасться у ЗО — 40% хворих, причому цей симптом рiдко буває єдиним i звичайно поєднується з iншими скаргами.

З екстраренальних симптомiв найчастiше зустрiчається пропасниця, яка у 4 — 6% пацiєнтiв може бути єдиним проявом хвороби. Вiдсутнiсть нормалiзацiї температури пiсля нефректомії або вiдновлення гiпертермiї через деякий час пiсля операцiї є несприятливою ознакою i може свiдчити про нерадикальну операцiю, недiагностованi метастази або прогресування хвороби. Також можуть спостерiгатися пiдвищена ШЗЕ, артерiальна гiпертензiя, полiцитемiя, еритроцитоз, анемiя, гiперкальцiємiя, синдром Штауфера (змiни нормальних показникiв функцiї печiнки при вiдсутностi метастазiв у печiнцi), варикоцеле (особливо праворуч).




Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 96 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав