Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Завдання. 1. Розрахувати ризикову нетто-ставку на майнове страхування, якщо було застраховано (1)______об’єктів

Читайте также:
  1. I. МЕТА, ЗАВДАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ
  2. II. Завдання та обов'язки
  3. II. ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ
  4. U Домашнє завдання до практичного заняття № 10.
  5. VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
  6. VII. Домашнє завдання.
  7. Адміністративно-правовий статус Кабінету Міністрів України у системі органів державної влади та його завдання.
  8. Бойові завдання і бойові порядок механізованих підрозділів у наступі.
  9. ВАРІАНТ 1 ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ
  10. Варіант 1.Тестові завдання

1. Розрахувати ризикову нетто-ставку на майнове страхування, якщо було застраховано (1)______об’єктів. Відбулося 27 випадків:

- у 10 випадках виплачено страхове відшкодування у розмірі 70% від застрахованої суми;

- у 12 випадках – 50%;

- у 5 випадках – 15%.

Страхова сума для кожного об’єкта склала (2)_____тис. грн..

Tn = R + n х R; R = W х g;

Tn –нетто-ставка (основний показник плюс навантаження на різні коливання). Нетто-ставка завжди розраховується на 100 грн. страхової суми;

R –розрахунок ризикової нетто-ставки на 100 грн.;

W –частота настання страхових випадків;

g –збиткові страхові суми.

2. В результаті дорожньо-транспортної аварії повністю згорів застрахований автомобіль його роздрібна ціна (1)____тис. грн.., знос на день укладання договору становив (2)____%. Після аварії залишились деталі на суму 1 500 грн., на приведення до робочого стану вкладено деталей на суму 200 грн. Знецінення деталей 50%. Визначити суму збитку і страхове відшкодування, якщо автомобіль застраховано на повну суму.

3. Позичальник по закінченню терміну страхування не повернув банку ні основного боргу, ні суму процента за користування кредитом. Сума кредиту становить (1)____тис. грн.. Строк кредиту 3місяці. Відповідність страховика становить 80%. Плата за кредит (2)____%річних. Визначити розмір заборгованості, страхове відшкодування, збитки страхування.

4. В КСП «Зоря» страхується пшениця. Середня врожайність за 5 років 45 ц за 1 га. Страхова компанія зобов’язується відшкодувати збитки, яких зазнало КСП від недотримання врожаю в розмірі 70%. Площа посіву (1)____га. , фактична врожайність пшениці (2)____ц з 1 га. Закупівельна ціна пшениці за 1 ц (3)____грн. Визначити величину збитків, страхове відшкодування.

5. Автомобіль вартістю (1)_______грн., що належить фірмі «Автосервіс», застрахований по системі першого ризику на суму (2)_______грн. Збиток в результаті пожежі склав 15 000грн. яка сума страхового відшкодування буде виплачена фірмі.

Методичні вказівки.

Страхування за системою першого ризику передбачає виплату страхового відшкодування у розмірі збитків, але в межах страхової суми.

6. У договорі страхування майна підприємства передбачена умовна франшиза у розмірі (1)____млн. грн.. Збиток в результаті страхового випадку склав 0,9 млн. грн. Визначити розмір суми страхового відшкодування.

Методичні вказівки.

Франшиза – звільнення страховика від покриття збитків – передбачена страховим договором.

Умовна франшиза звільняє страховика від відповідальності за збитки, які не перевищують встановленої франшизи, і зобов’язує його покривати збитки повністю, якщо їх розмір перевищує франшизу.

7. У договорі страхування майна підприємства передбачена безумовна франшиза у розмірі (1)_____грн. Збиток в результаті страхового випадку склав 159 000 грн. Визначити розмір суми страхового відшкодування.

При безумовній франшизі страхове відшкодування завжди дорівнює різниці між збитками та безумовною франшизою.

 


Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 13 | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2021 год. (0.015 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав