Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Фізіотерапію використовують при наявності запального процесу, зняття болю. Використовують СМТ, ультразвук, магніто терапію.

Читайте также:
  1. III. Поняття комунікації, комунікаційного процесу, методи його удосконалення
  2. Для творення чоловічих імен по батькові використовуються суфікси
  3. Для чого використовуються командні апарати?
  4. Методи менеджменту,що використовуються на підприємстві. Механізм взаємодії методів управління.
  5. Методи передачі інформації які використовуються в АСУ
  6. Перелік теоретичних питань, що використовуються для організації поточного контролю
  7. Поняття комунікації, комунікаційного процесу, методи його удосконалення в менеджменті туристичних підприємств
  8. Такий рівень рентабельності можна вважати високим і зробити висновок, що основні фонди у готельному господарстві гот. «Україна» використовуються досить ефективно.
  9. У практиці використовують групування витрат за економіч­ними елементами та статтями калькуляції .
  10. Ультразвук, источники ультразвуковых колебаний (УЗК). Особенности распространения ультразвуковых волн.

Озокеритотерапія.

Бальнеотерапія (сульфідні, родонові, сірководневі ванни).

Кліматотерапія і працетерапія.

Неврит лицьового нерва – це запалення ------10 лицьового нерва.

Причиною захворювання найчастіше є тривале переохолодження. Це обумовлено легкою ранимістю лицевого нерва. В деяких випадках причиною запалення можуть бути бактеріальні і вірусні інфекції, а саме віруси Гермеса, грипу, корі, аденовіруси. Велике значення мають судинні і обмінні порушення, інтоксикації.

Хвороба проявляється паралічем мімічної мускулатури з ураженого боку обличчя. При цьому не повністю закривається око з боку ураження, порушене мигання повік. Рот перетягнутий на здоровий бік і кут його опущений. Носо-губна складка при цьому згладжена. Скорочення м'язів здорової сторони обличчя призводить до постійного розтягнення і ослаблення паретичних м'язів. Тому застосовують лікувальні положення, шляхом фіксації лейкопластиром м'язів здорового боку і перетяганням їх на бік паретичних м'язів. Лікування положенням розпочинається з 2-3 дня і триває спочатку 1,5 годин, а потім досягає щоденно по 3,5- 5 годин. В інтервалах між ними проводять заняття з ЛФК, масаж, фізіотерапію.

У комплекс лікувальної гімнастики крім дихальних і загально розвиваючих вправ як піднімання і опускання, зведення і розведення брів. А також надування щік без опору і з тиском на них, закривання і відкривання очей, складання губ для свисту, висування язика і обертання ним між губами і ураженою щокою, скаління зубів, висування нижньої щелепи вперед і зміщення її у бік паретичних м'язів. Кількість вправ повторюють 10-15 разів, збільшуючи кількість повторень кожен день на 3-5 раз. Хворим рекомендується жувати їжу справа і з ліва, підтягувати м’язи зі здорового боку при цьому вимовляючи звуки о, і, а, п, ф, в, щ, співати по складам ма-ма-ма, мі-мі-мі, спати на ураженому боці.

З фізіотерапевтичних процедур з метою покращення кровообігу, обміну речовин, відновлення функцій нерва, а також з метою протизапальної дії використовують УВЧ, УФО, магніто терапію, ультразвук.

Лікувальний масаж застосовують після зменшення гострих проявів хвороби з метою зменшення запальних явищ, і болю в ураженій ділянці, зниження спастичності, покращення провідності нерва. В використовують сегментарно – рефлекторний, точковий масаж.

Неврит сідничного нерва (ішіас)- це захворювання сідничного нерва, який виникає внаслідок запальних процесів, інфекційних хвороб травматичних походжень.

Характеризується неврит порушенням чутливості (больової, тактильної, температурної), рухових і вегето трофічних розладів. Рухові розлади проявляються у розвитку пареза або параліча. Клінічно хвороба проявляється болем по ходу нерва, що підсилюється при нахилі тулуба, піднятті прямої ноги, розладом чутливості, парезом та паралічами м'язів. Для цих хворих характерно звисання стопи, порушення рухів в кульшовому і колінному суглобах, а також ротація стегна назовні. В лікарняний період хвору кінцівку укладають в лонгету від пальців до верхньої третини стегна, утримуючи стопу під прямим кутом. Призначають фізіотерапію для зняття болю і запального процесу, а після затихання гострого процесу призначають ЛФК і масаж.




Дата добавления: 2014-11-24; просмотров: 83 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав