Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

У лікарняний період реабілітації лікувальну гімнастику призначають у ліжковому режимі після затихання гострих проявів захворювання.

Читайте также:
  1. Адвокатура України у радянський період.
  2. АКТИВІЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ НАРОДІВ АЗІЇ ТА АФРИКИ ЯК НОВА ТЕНДЕНЦІЯ РОЗВИТКУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ
  3. апендициту в стадії місцевих проявів
  4. Біологічні принципи боротьби з трансмісійними та природно осередкованими захворювання. Воші
  5. В) період військової демократії.
  6. Валовий внутрішній продукт - це ринкова вартість усіх кінцевих товарів і послуг, вироблених у національній економіці протягом певного періоду часу (як правило, року).
  7. Вдосконалення виправно-трудового законодавства після його кодифікації.
  8. Версальський мирний договір визначив післявоєнну розстановку сил у світі. Переможені нації залишились ображеними і мріяли про зміни і реванш. 1 страница
  9. Версальський мирний договір визначив післявоєнну розстановку сил у світі. Переможені нації залишились ображеними і мріяли про зміни і реванш. 2 страница
  10. Версальський мирний договір визначив післявоєнну розстановку сил у світі. Переможені нації залишились ображеними і мріяли про зміни і реванш. 3 страница

Завданням ЛФК є: покращення кровообігу та лімфообігу і трофічних процесів у зоні ураження, сприяння розсмоктування вогнища запалення, зменшення больових синдрому, розслаблення напружених м’язів, попередження контрактур. Для зменшення болючості хворому в підколінну ямку кладуть високий валик. Використовують також витягання в положенні лежачи на спині на похилій площині ---7 ліжку з піднятим підголів’ям. В заняття включають загально розвиваючі дихальні та ідеомоторні вправи, пасивні рухи, що виконуються у повільному темпі. Поступово застосовують активно – пасивні і активні рухи. Тривалість заняття 10 – 15 хвилин.

У напівліжковому режимі з метою відновлення рухової і опорної функції уражених кінцівок, а також зміцнення м’язів спини і ніг фізичні вправи виконують з положень, що розвантажують хребет. Це лежачи на спині, спині і в упорі стоячи на колінах. Застосовують вправи, що зменшують тиск на спинномозкові коринці і нерви. Це вправи з положенням в упорі стоячи на колінах. Лежачи на спині –це вправи для нижніх кінцівок(згинання, розгинання, приведення, відведення почергово за допомогою рук колінних суглобів до живота). В положенні стоячи –повороти і колові рухи тулуба з невеликою амплітудою. Тривалість заняття 25-30 хвилин.

У вільному режимі лікувальну гімнастику доповнюють вправами на зміцнення м’язів тулуба і кінцівок. Амплітуду рухів збільшують.

Фізіотерапію – в гострий період призначають з метою зменшення болю, запального процесу корінців, зменшення спазму м'язів, а також покращення трофічних процесів. Використовують УФО, ДДТ, Ультразвук, магніто терапію, витяжка у воді.

Лікувальний масаж у гострий період використовують з метою для поліпшення кровообігу та лімфообігу, трофічних процесів, зменшення спастичності і розслаблення паравертебральних м'язів. Використовують класичний, сегментарно – рефлекторний і масаж паравертебральних точок.

У після лікарняний період – лікувальна гімнастика направлена для подальшого зміцнення м'язів тулуба, збереження рухливості хребта і витривалості організму до фізичних навантажень. У комплекс лікування крім ранкової гігієнічної гімнастики включають лікувальну ходьбу, рухливі ігри, плавання, їзда на велосипеді і. т. д.

Значне місце займає лікувальний масаж який застосовується з метою покращення трофічних процесів у зоні ураження, зміцненням м’язів спини і кінцівок, покращення провідності нерва. Застосовують сегментарно – рефлекторний і класичний масаж, а також точковий масаж. Підводний душ – масаж, підводне витягання хребта.




Дата добавления: 2014-11-24; просмотров: 79 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав