Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Зниження гіпертонусу привідних м’язів і м’язів згиначів, а також зміцнення ослаблених м’язів.

Читайте также:
  1. Авторитаризм також багато в чому відрізняється від тоталітаризму.
  2. В Києві кримінальні ув’язнені, що утримувались в місцевій тюрмі, також вимагали звільнення. Ув’язнені наполягали на розповсюдженні амністії і відносно них.
  3. Визначити зв’язок хімічного складу і структурної організації м’язів з їх функцією і пояснити послідовність біохімічних процесів у м’язах при їх скороченні і розслабленні.
  4. Ділова етика — це галузь професійних знань, наука, яка розглядає та оцінює людські відносини, а також поведінку людей з точки зору їх відповідності загальноприйнятим нормам.
  5. За роки війни якісний склад кадрів ВТУ різко погіршав. Це пояснюється залученням на роботу осіб, що не підлягають призову в армію за станом здоров'я і зросту, а також жінок.
  6. Методи зниження кредитного ризику (коли банк приймає ризик) поділяються на методи самостійного зниження та методи трансферу.
  7. Мікроклімат виробничих приміщень, його вплив на організм працівника і заходи щодо зниження його негативного впливу
  8. Нарахування та строки сплати податку, а також зарахування податку визначено ст. 306 Податкового кодексу.
  9. НЕБЕЗПЕКИ. ЩО ПРИЗВОДЯТЬ ДО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЗАХОДИ ЗНИЖЕННЯ ЇХ НАСЛІДКІВ

Нормалізація підвищеної рефлекторної збудливості рухового апарату.

Покращення рухливості в суглобах і координацію рухів і рівноваги.

Стабілізація правильного положення тіла, закріплення навичок самостійного стояння і ходьби.

Розширення загальної рухової активності дитини, тренування вікових рухових навиків.

Навчання разом з батьками самообслуговування, засвоєння основних видів побутової діяльності.

Розвиток функцій рук і предметно – маніпулятивної діяльності.

Гальмування і подолання неправильних поз і положень.

Лікування положенням використовують для збереження протягом тривалого часу фіксованої пози в процесі виправлення неправильних положень. Використовують декілька варіантів. Наприклад:

· Поза сидячи, лежачи з фіксацією всіх частин тіла за допомогою костюма з різними засобами фіксації або ------------- костюм.

· Укладка на спині або животі з фіксацією кінцівок в середньому положенні.

· Пози з максимальним зближенням точок дотику при наявності підвищеного тонусу м’язів. Наприклад при активній недостатності розгиначів ліктьового суглобу і при гіпертонусу згиначів передпліччя, попередньо максимально згинають і утримують деякий час в цьому положенні.

Другим особливим, особливо реабілітації є масаж, який направлений на розслаблення м’язів. Використовують прийоми прогладжування, розтирання, вібрацію.

Лікувальна гімнастика направлена на нормалізацію довільних рухів в суглобах верхніх і нижніх кінцівок. Це розгинання, згинання, приведення і відведення, внутрішня, зовнішня ротація в плечовому, ліктьовому, променевозапястковому суглобах верхньої кінцівки, а також в усіх суглобах нижньої кінцівки. Для цього використовують пасивні рухи в суглобах, які проводить сам реабілітолога в поєднанні з прийомами розслаблення.

Другим важливим завданням ЛФК є стабілізація положення тулуба. Це завдання повинно забезпечувати виховання у дітей правильної постави із стійким і правильним положенням голови і тулуба при рухах верхніми і нижніми кінцівками у вихідних положеннях лежачи, сидячи, стоячи на колінах. Використовують вправи для тренування статичної напруженості м’язів тулуба, шиї, плечового пояса. Для цього використовують вправи для верхніх і нижніх кінцівок, для черевного пресу і спини з вихідних положень лежачи на спині і животі в чергуванні з дихальними вправами. Вправи такі ж самі як і при порушеннях постави і сколіозах. Також навчають дитину самостійно сидіти, стояти на колінах, а потім навчають стояти, а з часом навчають ходьби. Для правильного утримування тіла в тому чи іншому положенні потрібно систематично тренувати у дітей ті чи інші вправи доти поки успіх не буде закріплено, а потім переходити до нових положень тіла.

Крім лікувальної фізкультури використовують також гідрокінезотерапію, іпотерапію, купання в басейні. Лікування потребує тривалого часу.




Дата добавления: 2014-11-24; просмотров: 129 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав