Читайте также:
|
|
На молокопереробному підприємстві необхідною складовою технологічного процесу є використання хімічних реактивів – стабілізаторів. Фірма постачальник вимагає резервування необхідного замовлення.
Річна потреба в стабілізаторах обходиться в 1220 кг. Витрати на оформлення замовлення становлять 150 грн, витрати на зберігання 1 кг реактиву – 1 грн. Витратич резервування – 0,35 грн/кг.
Розрахувати:
- оптимальний розмір замовлення;
- кількість замовлень і денну кількість продажу, якщо магазин працює 365 днів на рік;
- час між замовленнями
- якщо термін виконання замовлення 5 днів, розрахуйте точку відновлення замовлення.
- Загальні затрати за рік
Рішення:
ЕО3 =
ЕОЗ - економічно оптимальне замовлення
Д - попит
S – витрати на оформлення замовлення
Н – витрати на зберігання 1 прод.
КЗ- кількість замовлень К3 =
ДС – денне споживання
КРД – кількість робочих днів
ТВ – точка відновлення замовлення ТВ = ДС*t
t – час виконання замовлення
Час між замовленнями Тз=365/КЗ
ЕО3 = = 605кг.
К3 = = 2 замовленя
ДС = = 3,3 кг.
ТВ = 3,3*5 = 16,5кг.
Тз=365/2=183 дня
Задача 9 аналогічно задачі 1
Дата добавления: 2014-12-19; просмотров: 165 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |