Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Соціальні мережі та сервіси

Читайте также:
  1. Wi-Fi мережі. Загальна інформація
  2. Бездротові мережі в Windows 98
  3. Визначення локальної обчислювальної мережі.
  4. Значення прожиткового мінімуму у соціальній сфері
  5. Культурно–соціальні передумови
  6. Налаштування мережі, доступу в Інтернет, загальних ресурсів і друку
  7. Переваги використання локальної обчислювальної мережі.
  8. Психолого-медико-соціальні центри (досвід Бельгії).
  9. Система адрес у мережі Internet.
  10. Соціальні компенсатори та латентні механізми гальмування поширення бідності в умовах кризової ринкової кон'юнктури

Соціальна мережа – це структура, що складається з певних елементів, якими можуть бути як люди, так і соціальні групи.

Зауважио, що за статистикою в Україні в зазначених мережах зареєстровано понад 70% користувачів Інтернету.

Причому левова частка з них у віці від 18-45 років.

Наявність такої аудиторії – прекрасна можливість для будь-якого суб’єкта господарювання, у тому числі і банка заявити про свої продукти та послуги.

Саме тому на сьогодні особливої популярності набувають такі напрямки просування як маркетинг в соціальних мережах (Social media optimisation і social media marketing). Зрозуміло, що будь-який середній та великий банк буде прагнути на свою користь використовувати таку величезну аудиторію. Адже її охоплення зараз не поступається наймасовішому ЗМІ – телебаченню, і набагато ширше аудиторії навіть масових «паперових» видань. Інша приваблива для банків особливість соціальних мереж – люди зазвичай заводять у них сторінки, знаходять партнерів для спілкування всерйоз і надовго. Та й вибір банківських продуктів зараз більше ніж у половині випадків здійснюється на основі вивчення інформації в інтернеті – як на офіційному сайті банку, так і шляхом обміну досвідом на форумах і в соціальних мережах.

Привабливість соціальних мереж ще і в тому, що при правильному виборі стратегії просування в них формується ядро лояльних клієнтів банку і користувачів його продуктів, які активно рекомендують їх своїм друзям та знайомим.

Останнім часом з’явилося багато компаній, що пропонують свої послуги для просування в соціальних мережах. Вони переконують банки, що соціальні мережі можна успішно використовувати в своїх інтересах.

Фахівці називають такі можливі цілі:

1. Моніторинг потенційних клієнтів перед видачею кредиту: активність, постійність, коло спілкування, обговорення роботи та бізнесу.

2. Таргетування цільових груп потенційних споживачів і окремих клієнтів для підвищення ефективності маркетингу.

3. Пошук боржників, неплатників.

4. Оперативний обмін інформацією між співробітниками банку в режимі онлайн, інструктажі, навчання, передача досвіду, вирішення аналогічних завдань і схожих проблем, робочі групи по проектах.

5. Підвищення відвідуваності сайту компанії та підтримка подій.

6. Пошук необхідного персоналу та експертів.

7. Популяризація бренду та підвищення його впізнаваності.

8. Використання живих маркетингових медіаканалів, виявлення задоволених клієнтів, що підтримують компанію.

9. Оперативний моніторинг, опитування, отримання оперативної маркетингової інформації.

10. Використання даних зворотного зв'язку в режимі реального часу, відстеження відгуків про товари і послуги, тенденції, вивчення думок і переваг.

До перерахованих вище можна додати, наприклад, ще один напрямок співробітництва, мабуть – одне з найбільш очевидних і перспективних, в якому банки виконують свою пряму функцію, – проведення розрахунків, нехай і в специфічному вигляді. Мова йде про участь банків у здійсненні користувачами соціальних мереж платежів «віртуальними валютами» за різні платні сервіси – від дарування віртуальних подарунків до планованої зараз, наприклад, соціальною мережею Facebook торгівлі «справжніми» товарами. Подібні спільні проекти з соціальними мережами є, наприклад, у «ТКС-банку», який у березні 2011 року оголосив про випуск кредитних карт спільно з соціальною мережею «Одноклассники». Хоча обсяги таких операцій поки непорівнянні з обсягами в «реальній» економіці, вони представляють певний інтерес з метою популяризації послуг банку. Неабияка проблема в тому, що масове поширення соціальні мережі отримали лише кілька років тому, шляхи подальшого їх розвитку поки не цілком зрозумілі, тому цілі та методи їх використання знаходяться в розробці, а результат від тих або інших дій далеко не настільки очевидний, як може здаватися.

Інший важливий момент полягає в тому, що банки будуть присутні в соціальних мережах навіть без їхнього бажання. Скарги клієнтів, розповіді про вдалі та невдалі випадки отримання іпотечного кредиту, про відмову приймати поповнювальні вклади або їх видачу є неминучими.




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 89 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Передумови виникнення та розвитку банківського маркетингу | Хронологія розвитку банківського маркетингу | Зміст продукту та особливості маркетингу в банківській сфері | Технологія формування попиту на банківські послуги | Необхідність та перспективи банківського маркетингу | Концепція соціально-етичного маркетингу | Характеристика етапів продажу банківських продуктів | Техніка холодних дзвінків | Презентація банківських продуктів та послуг | Відмінність заперечення від відмовки. Види заперечень: умова, сумнів, відмовка. Основні ознаки заперечень. Відмінність заперечення від відмовки. Виявлення заперечень. |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав