Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Організація управління в ланців відділення, взвод, рота, батальйон

Читайте также:
  1. Адміністративні методи -це сукупність прийомів, впливів, за­снованих на використанні об'єктивних організаційних відносин між людьми та загальноорганізаційних принципів управління.
  2. Аналіз показників ефективності управління виробничими запасами на підприємстві
  3. Антиконкурентні дії органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю.
  4. Банк Англії, його утворення, організація і управління, роль і функції
  5. Бюджет ЄС, його призначення і особливості. Організація бюджетного процесу. Бюджетна стратегія. Що необхідно вирішити Україні в цій царині для майбутнього вступу до ЄС?
  6. Бюрократичні структури управління.
  7. В) проявляється в спроможності державної влади впливати на поведінку та діяльність людей, підкоряти їх собі з метою управління суспільними справами.
  8. В) проявляється в спроможності державної влади впливати на поведінку та діяльність людей, підкоряти їх собі з метою управління суспільними справами.
  9. В.Г. Афанасьєв називає наступні основні управлінські функції: вироблення і ухвалення управлінського рішення; організація; регулювання і корегування; облік і контроль.
  10. Вдосконалення методики економічного обґрунтування механізму управління на підприємстві

Для організації управліня підрозділами в мб(тб) мається вузол зв’язку (взвод зв’язку). Організацію вузла (взводу) зв’язку показано на рис. 5.1.4

Рис. 5.1.4 Організація вузла (взводу) зв’язку

Для управління підрозділами в ланці відділення, взвод, рота, батальйон застосовуються радіо - провідні, рухомі та сигнальні засоби зв’язку.

Радіо являється основним засобом зв’язку. Під час ведення бою всі команди передаються відкритим текстом, при цьому найменування підрозділів і посади командирів указуються позивними, а пункти місцевості – від орієнтирів, а також умовними (кодовими) найменуваннями.

Щоб забезпечити стійкий радіозв’язок при застосуванні противником радіоперешкод та в інших складних умовах призначаються запасні та резервні частоти. Перехід на них здійснюється за командою (сигналом) старшого командира (начальника).

Провідні, телефонні, засоби зв’язку в підрозділах застосовуються при розташуванні підрозділу на місці та в обороні. Рухомі засоби зв’язку в організують фельдєгерсько – поштовий зв’язок, який застосовується для передачі наказів (розпоряджень), бойових донесень у всіх видах бою, на марші, при розташуванні на місці та в обороні.

Для управління підрозділами використовуються переносні радіостанції Р-105М, Р-108М, Р-109М, а стаціонарні радіостанції Р-123М установлені на бойових машинах (танках, БМП, БТР) та інших бронеоб’єктах і спеціальних колісних машинах.

Сигнальні засоби зв’язку (сигнальні прапорці, сигнальні ліхтарики, звукові засоби) застосовуються для оповіщення управління та взаємодії.

Командир відділення, управління відділенням в обороні, наступі, на марші, при розташуванні на місці здійснює подаючи команди голосом або сигнальними прапорцями (вночі сигнальним ліхтарем) знаходячись в обороні, наступі в бойовому порядку відділення, а на марші ( в пішому порядку) в голові колони, відділення.

Командир взводу, роти,батальйону в обороні, наступі, на марші при розташуванні на місці управління взводом, ротою, батальйоном здійснює з командно-спостережного пункту (КСП) який розташовується за бойовим порядком: - взводу в обороні і наступі до 50 м.;

- роти – в обороні до 200 м., в наступні до 100 м.;

- батальйону - в обороні до 2 км., в наступні до 200 м. подаючи команди за допомогою радіостанції, які є на кожній бойовій машині (БМП, БТР, танку) використовуючи таблицю сигналів, та за допомогою сигнальних прапорців (в ночі сигнальних ліхтарів), крім того в обороні, при розташуванні на місці, при перевезенні залізничним транспортом за допомогою телефонного зв’язку. На марші КСП взводу, роти, батальйону знаходяться як правило в голові колони взводу, роти, батальйону.

В обороні, при розташуванні на місці, на марші всі засоби радіозв’язку працюють тільки на прийом.

Тактико - технічні характеристики засобів радіозв’язку показано в таблиці №1.

Таблиця 1

Тактико – технічні характеристики Р-105М Р-108М Р-109М Р-123М
1. Діапазон частот, (МГц) 36,0-46,1 28,0-36,5 21,5-28,5 20-51,5
2. Кількість робочих частот
3. Кількість фіксованих частот      
4. Потужність передавача (Вт)
5. Чутливість приймача (мкВ) 1,5 1,5 1,5 2,5
6. Час безперервної роботи (годин) На передачу не більше 10 хв., на прийом необмежено
7. Дальність дії при антені шворень(км): - шворень 1,5 м; - шворень 2,7 м; - антена «бігова хвиля» довжина 40 м, висота над землею 1 м; - шворень до 4 м     До 6 8-10   До 15       До 6 8-10   До 15     До 6 8-10   До 15     20 (з включеним глушником шумів до 13 )

 

Порядок передачі сигналів, команд і постановки завдань по радіо при підготовці до бою(маршу) і в ході бою(маршу)

1. Передача сигналів, команд і постановка завдань по радіо здійснюється в такому порядку:

позивний радіостанції, що викликають — два рази;

слово «Я» і позивний своєї радіостанції — один раз;

сигнал (команда) — два рази (при хорошій якості зв'язку позивні передаються — один раз);

слово «прийом» — один раз.

Сигнали і команди передаються без попереднього виклику ко­респондента і одержання згоди на прийом.

Приклад: «Яструб-45, я Сокіл-33, орієнтир перший, протитанкова гармата, знищити, прийом». На прийняту команду робиться зворотно перевірка шляхом точного повторення команди або підтвердженням прийому словом «зрозумів». Приклад: «Я Яструб-45, зрозумів, прийом».

2. Сигнали та загальні команди подаються, як правило, для всіх кореспондентів радіомережі з використанням циркулярного позивного.

В решті випадків використовуються лінійні та індивідуальні позивні. При хорошій якості зв'язку дозволяється робота скороченими позивними або без позивних.

При циркулярній передачі команда повторюється два рази. Перед цим кореспондент головної радіостанції зобов'язаний переконатися в тому, що радіостанції мережі не працюють між собою.

3. На прийнятий сигнал (команду) негайно робиться зворотно перевірка (квитанція) шляхом точного повторення кожного сигналу (команди) або підтвердженням одержання команди передачею слова «зрозумів». Квитанцією на прийнятий сигнал (команду) є також передача сигналу (команди) підлеглим, що працюють в радіомережі старшого начальника.

Зворотно перевірка (квитанція) на прийнятий сигнал (команду), що передається циркулярно, дається на вимогу головної радіостанції.

4. Приклад циркулярної передачі сигналу «Каскад-389»: «Альфа-45, Альфа-45, я Сокіл-15, Каскад-389, Каскад-389, я Сокіл-15, прийом».

Приклад передачі команди одному кореспонденту і видачі від нього квитанції на її прийом:


Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 31 | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2022 год. (0.027 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав