Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Змішане страхування життя

Читайте также:
  1. Oslash; На ранньому постнатальному і наступних етапах життя дитини
  2. V. Анамнез життя (Anamnesis vitae)
  3. VI. ІНСТИТУТИ БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ
  4. А) натурфілософських дослідження феноменів, витоків життя і свідомості в самій природи
  5. Автотранспортне страхування
  6. АНАМНЕЗ ЖИТТЯ ХВОРОГО
  7. В основі здорового способу життя лежать соціальні і біологічні принципи.
  8. В) Кожна особа має право на повагу до свого сімейного життя.
  9. Взаємодія державної влади, об'єднань роботодавців та профспілок у визначенні і проведенні в життя узгодженої соціально-економічної політики в галузі трудових відносин – це
  10. Види майнового страхування

Змішане страхування життя може бути двох видів:

Перший – на дожиття застрахованою особою до закінчення дії договору або на її смерть на протязі дії договору;

Другий – на дожиття, смерть або втрату працездатності через нещасний випадок [18].

Умови першого виду страхування майже не відрізняються від розглянутого раніше. Відмінність лише в тому, що окрім смерті виплата здійснюється і на випадок дожиття до закінчення дії договору.

Складнішими є умови змішаного страхування, які передбачають виплату страхового відшкодування внаслідок нещасного випадку. Складність полягає у встановленні рівня втрати працездатності. Зокрема, умовами договору передбачається, що якщо втрата працездатності є меншою за 25% страхова виплата не здійснюється. Страхова виплата може проводитися або за кожен день (оплата лікування) або у відсотках до страхової суми (оплата інвалідності). Як правило виплати, які здійснювалися на протязі дії договору страхування життя по втраті працездатності не враховуються в кінцевій сумі страхової виплати. Це пояснюється тим, що тариф при змішаному страхуванні життя складається з двох частин – ризикової і накопичувальної. Ризикова частина страхового тарифу передбачається для створення страхового фонду для компенсації виплат по нещасним випадкам, а накопичувальна для інвестування.

Існує змішаний договір страхування життя з акумуляцією ризику, який передбачає що у випадку смерті застрахованої особи за звичайних умов виплачується одна страхова сума, у випадку смерті від нещасного випадку – подвійна страхова сума, і у випадку смерті від ДТП – потрійна страхова сума. Звісно розрахунки за таким договором є дещо складнішим, ніж за звичайним договором змішаного страхування життя.

Останнім часом страхові компанії почали розробляти спеціальні програми змішаного страхування життя для вищого керівництва компаній. В практиці світового страхування така програма називається «золоті кайдани». Сутність цієї страховки полягає в тому, що вищому менеджменту компанії або найкращим фахівцям компанія пропонує договір страхування життя, за яким внески здійснюються за рахунок компанії. Але умовою договору є те, що застрахована особа повинна працювати в компанії визначену кількість років. У випадку невиконання цієї умови (дострокового звільнення застрахованої особи) вся страхова сума за договором буде виплачена страховою компанією компанії, яка замовляла страховку або переведена на іншого працівника. У випадку раптової смерті застрахованої особи або втрати працездатності через нещасний випадок страхову суму отримує застрахована особа або її спадкоємці.

 




Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 130 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав